juuni 18, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Arvamuslood Buller Uudised Trendikad

Millised sinise valguse prillid on moes aastal 2024?

70ndate stiili fännide rõõmuks on julged ülesuured sinise valguse prillid jätkuvalt moepildis.

Millised sinise valguse prillid valida uue aasta kontoristiili juurde? Vaata, missugused on 2024. aasta prillitrendid.

Punase raamiga sinise valguse prillid

Punane värv on selle aasta hitt! Kui värvilised päikeseprillid on olnud moepildis juba mitu aastat, siis nüüd on see trend vallutanud viimaks ka tavaliste prilliraamide maailma.

Punased sinise valguse prillid on suurepärane värviaktsent neutraalsetes toonides kontoririietuse või töövormi juurde.

Läbipaistva raamiga sinise valguse prillid

Läbipaistva raamiga sinise valguse prillid on lihtsad ja elegantsed. Need on hea valik siis, kui tööriietuse juures kantavad aksessuaarid võiksid olla võimalikult tagasihoidlikud. 

Kõige trendikamad on ülesuure ehk nn. oversized raamiga läbipaistvad prillid. Läbipaistvad prilliraamid sobivad hästi iga nahatooni ja stiiliga, ning jätavad piisavalt tähelepanu kandja ainulaadsetele näojoontele ja/või meigile. 

Sirge ülaservaga sinise valguse prillid

Retrot ja tuleviku innovatsiooni kombineerivad sirge ülaservaga sinise valguse prillid on selle aasta must-have. See soliidne trend on suurepärane valik kontoristiili täiendamiseks.

Julge ülaservaga prillid rõhutavad kulmujoont ning sobivad hästi kõikidele, kes soovivad tuua rohkem tähelepanu näo ülemisele poolele. 

Teravad cat eye sinise valguse prillid

Kassisilmad on alati moes! 2024. aastal on kõige trendikam valik range ja terava joonega cat eye sinise valguse prillid.

Kassisilma-kujulised sinise valguse prillid sobivad erinevatele näokujudele. Nurgelised raamid toovad esile teravamad näojooned ning aitavad rõhutada põsesarnasid. Ümaramad kassisilmad sobivad hästi pehmemate näojoontega.

Ülesuured 70ndate stiilis sinise valguse prillid

70ndate stiili fännide rõõmuks on julged ülesuured sinise valguse prillid 2024. aastal jätkuvalt moepildis. Trendikad on nii oversized prilliraamid kui ka 70ndate värvipalett: maalähedased pruunid, soojad kollased ja haldjalikud beebisinised toonid.

70ndate stiilis sinise valguse prillid sobivad hästi loovasse kontoriatmosfääri ning lisavad mängulisust ja kergust igale riietusele.

Allikas:  Optimeeri via Buller Meedia | Pilt: Optimeeri

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga